Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Kruzifix

Kruzifix - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

Holz, Korpus geschnitzt, gefasst, Höhe 43 cm. Kreuzhöhe 80 cm alpenländisch 19. Jh. Altersspuren, Klebestelle

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Kruzifix

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.11. - 04.12.2013