Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Robert Philippi *

Robert Philippi * - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Graz 1877-1959) Weiblicher Akt, Holzschnitt signiert Philippi 25 x 31 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.12.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Robert Philippi *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.11. - 04.12.2013