Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Marie Egner

Marie Egner - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Radkersburg 1850-1940 Maria Anzbach) "Gebirgsweg", links unten signiert M. Egner, Gouache auf Karton, Rückseite mit alten Klebezetteln und Nummern, sowie Ortsbezeichnungen, ca. 56 x 72 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Marie Egner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.11. - 04.12.2013