Hinterglasbild Sandl Ende 19. Jh.
"Segnendes Jesuskind", ca. 40 x 30 cm, kleine Farbfehlstellen, Rippleistenrahmen
Expert: Christian Wiesinger
04.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.11. - 04.12.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Bergkristall Korallen Blütenbrosche
- Hl. Maria Immaculata, Italien 18. Jh.,
- Wiener Biedermeier Spardose,