Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Jagdgruppe,

Jagdgruppe, - Starožitnosti, Obrazy

Entwurf der Tiere um 1938 von Karin Jarl, Ausführung Fa. Goldscheider, Wien, Keramik, farbig staffiert, Unterseite gemarkt, Höhe 25 cm,(B). Lit.: Dechant/Goldscheider, S. 492.

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jagdgruppe,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013