Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Christus,

Christus, - Starožitnosti, Obrazy

Dreinageltypus, alpenländisch 18. Jh., Holz, polychrom gefasst, Höhe 49 cm, spätere Fassung stark abgeblättert, ein Daumen fehlt, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Christus,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013