Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Reinhard Sebastian Zimmermann

Reinhard Sebastian Zimmermann - Starožitnosti, Obrazy

(Hagenau a. Bodensee 1815- 1893 München) Ein Streitgespräch, Signaturreste rechts oben Zimmermann, Öl auf Holz, 26 x 32 cm, gerahmt,(Rei)

Gegenstück zu Los 151

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Reinhard Sebastian Zimmermann

Gegenstück zu Los 151

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013