Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Johann Friedrich Schultze

Johann Friedrich Schultze - Antiquitäten & Bilder

(Porzellanmaler, Deutschland 1748-1824) Blumenkorb, monogrammiert J. F. S. und signiert Schultze, Aquarell auf Papier, 23 x 28 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Johann Friedrich Schultze

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013