Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler, 19. Jahrhundert

Künstler, 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Bildnis eines Herren in Beamtenuniform, Öl auf Leinwand, 96 x 69,5 cm, gerahmt, beschädigt, löchrig, (Rei)

Gegenstück zu Lot 138-51907/1

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Künstler, 19. Jahrhundert

Gegenstück zu Lot 138-51907/1

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013