Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Johann Nepomuk Strixner

Johann Nepomuk Strixner - Starožitnosti, Obrazy

(Altötting 1782-1855 München) Hl. Jakobus und Hl. Antonius, nach Israel van Meckenem, zwei Lithographien, jeweils bezeichnet und datiert "Israel v. Meckenem pinxit/ Gedruckt unter der Direction v. Strixner in Stuttgart/ N. Strixner del. 1822", 55 x 19 cm, gerahmt,(2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

27.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Johann Nepomuk Strixner

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 27.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 27.11.2013