Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Karl Wilhelm Götzloff

Karl Wilhelm Götzloff - Starožitnosti, Obrazy

(Dresden 1799-1866 Neapel) Die Wiener Neustädter Militärakademie, signiert und datiert K. W. Götzloff (1)842, Gouache auf Papier, 13,5 x 19 cm, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Karl Wilhelm Götzloff

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 19.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.11. - 19.11.2013