Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Ludwig Kübler

Ludwig Kübler - Starožitnosti, Obrazy

(Wien tätig 1850-1868) Tierherde mit Hirten am Heimweg, signiert Kübler L., Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Ludwig Kübler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 19.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.11. - 19.11.2013