Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Max Neubauer *

Max Neubauer * - Antiquitäten & Bilder

(tätig in Wien um 1890-1920) Wien VI, Kaunitzgasse, betitelt, signiert M. Neubauer, Aquarell auf Papier, 18 x 28 cm, Passep., gerahmt, verschmutzt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Max Neubauer *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 19.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.11. - 19.11.2013