Norbertine Bresslern-Roth *
(Graz 1891-1978, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz und der Wiener Akademie) "Saibling", signiert B. Roth, Aquarell auf Papier, mit Deckweiß überhöht, Bildausschnitt 12 x 22 cm, Doppelpassepartou, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.12.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.558,-
- Vyvolávací cena:
EUR 520,-
Norbertine Bresslern-Roth *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 05.12.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.11. - 03.12.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)