Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130

Paul Kassecker *

Paul Kassecker * - Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kunstgewerbeschule und Wiener Akademie) Enzian/Schneerose, tlw. signiert Kassecker, 2 Aquarelle auf Papier, Bildausschnitte 27 x 19,5/22 x 18,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

05.12.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 440,-

Paul Kassecker *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 05.12.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.11. - 03.12.2013