Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 121

Ernesto de Fiori *

Ernesto de Fiori * - Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Rom 1884-1945 Sao Paolo, Ausbildung an der Akademie der Bildenden Künste in München) Mädchenportrait, signiert Fiori, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 18,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

05.12.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Ernesto de Fiori *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 05.12.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.11. - 03.12.2013