Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Max (Mopp) Oppenheimer *

Max (Mopp) Oppenheimer * - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1885-1945 New York) "Liegender Mädchenakt" Bleistift auf Papier, signiert Mopp, 31,5 x 43 cm. fleckig, in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Max (Mopp) Oppenheimer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 20.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.11. - 20.11.2013