Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Künstler 21. Jh.

Künstler 21. Jh. - Um?ní a starožitnosti

"Cashflow" Öl auf Leinen, bezeichnet GiG K. Stürmer 2008, 80 x 120 cm. Keilrahmen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 21. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 20.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.11. - 20.11.2013