Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Adi Holzer *

Adi Holzer * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Stockerau 1936 geb.) "Noah Zyklus" Das Einhorn, Siebdruck in Farbe signiert Holzer 75 Nr. 20/30 23 x 30 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Adi Holzer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 20.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.11. - 20.11.2013