Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Leo Pickner *

Leo Pickner * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Wien 1916-1990) Landschaft Aquarell auf Papier monogrammiert LPi 81 34 x 49 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Leo Pickner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 20.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.11. - 20.11.2013