Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Xaver Weidinger *

Franz Xaver Weidinger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Ried 1890-1972 Bad Ischl) Betitelt "Spätherbst", Aquarell auf Papier, rückseitig mit Widmung: Weihnachtsgeschenk 1976 von Frau Prof. Weidinger, ca. 18 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Xaver Weidinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.11. - 20.11.2013