Diamantrautenbrosche 1. Hälfte 20. Jh.
1900/20 Silber ca. 750, golddoubliert ca. 580, 14,2 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.11.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 12.11. - 20.11.2013 |
Ukázat výsledky aukce
- Dessert Löffel
- Ovales Medaillon
- Konvolut aus drei Kahles ZF, darunter HeliaVier mit Wiener Montage, Abs. Plex, ein HeliaSuper 6 x 42,
- Brillant-Creolen