Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 84

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Gebirgssee, signiert, datiert A. Wegner 42, Öl/Faserplatte, 57 x 73 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

11.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.11. - 08.11.2013