Herbert Wallner
(geb. 1963 Graz) Ohne Titel, signiert H. Wallner Öl auf Leinwand/Mischtechnik, 110 x 90 cm, auf Spannrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.11.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Herbert Wallner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.11. - 08.11.2013 |