Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 13

Hans Figura *

Hans Figura * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Groß Kikinda 1898-1978) Fischberboote am Anlegeplatz, signiert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 34,5 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

11.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Figura *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.11. - 08.11.2013