Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Toilettegarnitur

Toilettegarnitur - Um?ní a starožitnosti

bestehend aus, 1 Kamm, 1 Handspiegel, 1 Deckeldose, 1 Haar, 1 Kleiderbürste, Metallmontierungen mit buntem Blütendekor und Transparentemail, bestoßen Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Toilettegarnitur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 06.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.10. - 06.11.2013