Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

Marc Chagall *

Marc Chagall * - Um?ní a starožitnosti

(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Die Liebenden" Zinkätzung auf Bütten, Prägestempel, drucksigniert, Nr. 203/333 in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.11.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 06.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.10. - 06.11.2013