Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1048

Andres Serrano

Andres Serrano - Sou?asné um?ní - Part II

(born in New York 1950) “Bodybuilders (Lesa Lewis)”, 1998, Cibachrome, titled, monogrammed and numbered 2/3 in pencil on the reverse, 152 x 125 cm, framed, (EK)

Provenance: Paula Cooper Gallery, New York
Private Collection, London

Expert: Mag. Eva Königseder Mag. Eva Königseder
+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

28.11.2013 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 15.000,-

Andres Serrano

Private Collection, London

+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sou?asné um?ní - Part II
Datum: 28.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.11. - 28.11.2013