Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Pal Udvary *

Pal Udvary * - Starožitnosti, Obrazy

(Budapest 1900-1987) Venedig, signiert Udvary P., Öl auf Leinwand, 60 x 88 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Pal Udvary *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 21.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.10. - 21.10.2013