Christian Haug *
(Soleur 1862-1953 tätig in München) Rehe auf einer Wiese am Waldesrand, Öl auf Karton, signiert Ch. Haug, 39 x 45 cm Rahmen bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.11.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Christian Haug *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 13.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.10. - 13.11.2013 |
Položky z jiných aukcí
- K & K Jubiläums-Collection
- Stadt Basel GOLD