Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Prunkvoller Henkelkorb

Prunkvoller Henkelkorb - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

Silber, 13 lötig, mit Blüten und Ranken getriebene, durchbrochen gearbeitete Wandung, 234 g Alt Wiener Beschauzeichen 1857, Meisterzeichen "HS" Hermann Südfeld

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.11.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

Prunkvoller Henkelkorb

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 13.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.10. - 13.11.2013