Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Becher

Becher - Um?ní a starožitnosti

Glas, farblos, eingezogene Wandung, geschliffener Blüten und Rankendekor, Initialen "JJ", datiert 1826 Höhe 14,5 cm. bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Becher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 23.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.10. - 23.10.2013