Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Sheffielder Tablett,

Sheffielder Tablett, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund fassoniert, vier Füße, Dm. 25,5 cm, Gewicht 560 g, Meisterzeichen, Sheffielder Beschauzeichen 1908, Monogramm mit Krone überhöht, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

15.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Sheffielder Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 15.10.2013