Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Dame mit Fächer und Rose,

Dame mit Fächer und Rose, - Starožitnosti, Obrazy

Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 24,5 cm, apokryphe unterglasurblaue Bindenschildmarke, Rosen minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

15.10.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 225,-
Vyvolávací cena:

Dame mit Fächer und Rose,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 15.10.2013