Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Paul Kaspar *

Paul Kaspar * - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1891-1953) Blumenmarkt Am Hof, signiert und datiert Paul Kaspar 1925, Aquarell auf Papier, 15 x 19 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paul Kaspar *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 15.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 15.10.2013