Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

Franz Lefler

Franz Lefler - Antiquitäten & Bilder

(Langenbrück 1831-1898 Weißenbach) Kinderzug, signiert und datiert F. Lefler (18)86, Aquarell auf Papier, 12 x 18,5 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Lefler

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 15.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 15.10.2013