Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Franz Demel *

Franz Demel * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1878-1947) Schönlaterngasse, signiert F Demel, Aquarell auf Papier, 26x 16 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 15.10.2013