Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 176

Brillantdamenring

Brillantdamenring - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Weißgold 585, 9 Altschliffbrillanten und ein Brillant, zusammen ca. 0,50 ct und Kulturperle, RW 50, 2,7 g øG2

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

28.10.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.10.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.10. - 25.10.2013