Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

Ulrich Bosch *

Ulrich Bosch * - Podzimní aukce

(Hanau/Main 1966 geb., lebt in Linz) "Christine", rechts seitlich am Keilrahmen signiert und datiert Ulrich Bosch 2001, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 60 cm, Keilrahmen (CW) Ruf 400,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.11.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.063,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Ulrich Bosch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 06.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.10. - 06.11.2013