Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 119

Sebastian Leicht*

Sebastian Leicht* - Podzimní aukce

(Serbien 1908-2002 Passau) "Pflügender Bauer", links unten signiert Leicht, Öl auf Karton, ca. 41 x 71 cm, gerahmt (CW) Ruf 320,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.11.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Sebastian Leicht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 06.11.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.10. - 06.11.2013