Franz Xaver Weidinger *
(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Hirschjagd", links unten signiert F X Weidinger, Öl auf Karton, ca. 58 x 73 cm, gerahmt, leicht fleckig, Rahmen beschädigt (TH) Ruf 900,-
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
EUR 1.800,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: