Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler um 1890

Künstler um 1890 - Starožitnosti, Obrazy

Gebirgssee, Öl auf Holz, 19 x 26,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

08.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 08.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.10. - 08.10.2013