Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

A. Kerschbaumer, Österreich um 1900

A. Kerschbaumer, Österreich um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Stilleben mit Weintrauben, signiert A. Kerschbaumer, Aquarell auf Karton, 25 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 08.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.10. - 08.10.2013