Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Sergius Hruby *

Sergius Hruby * - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1869-1943) Ungarische Tänzer, signiert und datiert S. Hruby 36, Aquarell auf Papier, 25 x 35 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Sergius Hruby *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 08.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.10. - 08.10.2013