Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Bernhard Zdichinec *

Bernhard Zdichinec * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1883-1968 Rodaun) "Sarmingstein/Donau", links unten signiert B. Zdichinec, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Bernhard Zdichinec *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.10. - 16.10.2013