Čís. položky 9999 #

Hans Hofmann

Hans Hofmann - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1902-1975 Enns) "Karlskirche Wien", rechts unten signiert Hans Hofmann, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Hans Hofmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.10. - 16.10.2013