Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Maler 1. Hälfte 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Gebirgslandschaft mit Bergbauernhof", rechts unten signiert, Öl auf Sperrholz, ca. 48 x 55 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.10. - 16.10.2013