Hans Hofmann
(Wien 1902-1975 Enns) "Christkindl", unten signiert und datiert Hans Hofmann 1962, Aquarell auf Papier, ca. 47 x 36 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
16.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hans Hofmann
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.10. - 16.10.2013 |