Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Festtagsschmuck

Festtagsschmuck - Um?ní a starožitnosti

Miao, Südchina, Prachtvoller Haarschmuck, Holzkamm mit Metallmontierung, getriebener Dekor figural und mit Blüten geziert, Anfang 20. Jh. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Festtagsschmuck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 09.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.09. - 09.10.2013