Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Prunkvolle Wanddekoration

Prunkvolle Wanddekoration - Um?ní a starožitnosti

fernöstlicher Dekor, Blumenwaage aus verschiedenen Materialien gefertigt, Holz, Bein, Perlmutt auf Holzplatte tlw. intarsiert und maketiert 91 x 58 cm signiert, fehlen einige Teile

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Prunkvolle Wanddekoration

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 09.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.09. - 09.10.2013